Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Odkurzanie Hal / Odpylanie Przemysłowe

Sprzątanie infrastruktury przemysłowej

Odkurzamy i odpylamy hale przemysłowe/magazynowe, stosując najnowsze rozwiązania technologiczne, jak i przy użyciu podestów ruchomych (zwyżek) - wszystko uzależnione jest od specyfikacji obiektu. Pracujemy w zakładach zagrożonych wybuchem na odkurzaczach w systemie ATEX. Prace wykonujemy szybko i profesjonalnie, aby sprzątanie hal i magazynów nie miało wpływu na proces produkcji i ogólne funkcjonowanie firmy klienta. Zanieczyszczenia są wyłapywane i usuwane w odpowiednio dobranych urządzeniach filtracyjnych. Sprzątanie hali produkcyjnej przyczynia się do podniesienia jakości powietrza w miejscu pracy.

profesjonalny sprzęt do sprzątania hal

Realizujemy sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów w różnych gałęziach przemysłu, m.in.:

spożywczego i rolnego

papierniczego

spawalniczego

ceramicznego

drzewnego

chemicznego / farmaceutycznego

piekarniczego / cukrowniczego

przetwórstwa tworzyw sztucznych

​​Oferujemy kompleksowe usługi odkurzania i odpylania hal

Oferujemy czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów, specjalistyczne odkurzanie hal produkcyjnych i innych obiektów przemysłowych o dużych powierzchniach oraz odpylanie przemysłowe. Nasza firma sprzątająca odkurza różne rodzaje powierzchni hal produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu różnych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w najtrudniej dostępne miejsca i ukryte zakamarki.

Odpylanie przemysłowe hal i zakładów ma na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa pracy oraz ograniczenie zabrudzenia gotowego produktu. Pył zgromadzony na konstrukcji hali, elementach wentylacyjnych, instalacji elektrycznej stanowi zagrożenie, które może spowodować samozapłon zakładu. Dlatego też odpylanie ma na celu przerwanie tzw. łańcucha i ograniczenie możliwości samozapłonu lub przegrzania instalacji. Instalacje odpylania nie zawsze są w stanie usunąć wszystkie zanieczyszczenia, dlatego warto wspomóc je okresowym sprzątaniem przez specjalistów.

Odpylanie, w zależności od rodzaju produkcji, należy wykonywać cyklicznie, a podczas samego procesu należy dobrać odpowiedni sprzęt. Do naszej dyspozycji posiadamy najwyższej jakości odkurzacze oraz odpylacze, dzięki którym oczyszczanie pomieszczeń z pyłów i kurzu przebiega szybko i sprawnie.

Utrzymanie czystości w hali jest trudne, lecz bardzo istotne, gdyż chroni zdrowie pracowników i zapewnia bezpieczeństwo pracy. Instalacje odpylające w większości przypadków nie są w stanie poradzić sobie z całym nagromadzonym pyłem. Nasze usługi zapewniają komfort pracy i pozwalają przygotować hale produkcyjne do audytu ISO.

Dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie sprzątania i odpylania przemysłowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych warunków panujących na terenie zakładu pracy. Zleć profesjonalne usuwanie pyłów i zabrudzeń zaufanemu partnerowi. Skontaktuj się z Priority Services.

Zapraszamy do kontaktu!

Obszar działania

Większość usług związanych z odpylaniem i odkurzaniem hal/ konstrukcji magazynów, zakładów przemysłowych realizujemy w takich miastach jak Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Sieradz, Wieluń, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Kielce, Radom, Rzeszów, Chorzów, Kraków, Poznań, Włocławek, Toruń, Grudziądz, Warszawa, Białystok, Zielona Góra, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Grudziądz, Białystok, Lublin, Wrocław.

odpylanie przemysłowe hali

Zamów Odpylanie i Odkurzanie Hali

Zamów teraz!