Czyszczenie Kostki Brukowej

ZAMÓW CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ

Kostka brukowa to jeden z tych elementów nawierzchni użytkowej i ozdobnej, o który warto dbać. Skuteczne czyszczenie powierzchni kostki nie jest łatwe. Aby trwale usunąć różnego rodzaju plamy, zabrudzenia, czy mech, chwasty i pozostałości roślin, nie wystarczy  strumień wody i standardowa myjka ciśnieniowa. Zdarza się, że wyczyścić kostkę można jedynie z zastosowaniem specjalistycznych środków chemicznych i właściwej techniki. Kostkę brukową należy czyścić umiejętnie i pamiętać, aby nie dopuścić do usunięcia piasku pomiędzy poszczególnymi kostkami. Szczególnie ważna jest także impregnacja kostki brukowej, aby za szybko nie doszło do ponownego zabrudzenia powierzchni bruku. Do czyszczenia kostki brukowej nie tylko na parkingach, parkach, czy deptakach, ale również przy domu, warto zatrudnić profesjonalistów.

Wykonujemy mycie kostki brukowej za pomocą myjki ciśnieniowej Karcher o mocy 280 bar oraz dysz rotacyjnych T Racer średnicy 330 mm oraz 550 mm przystosowanych do większych realizacji. Podczas procesu czyszczenia wykorzystujemy dedykowane preparaty, które ulegają biodegradacji.

Na życzenie klienta dokonujemy impregnacji kostki brukowej. Ipregnacja kostki brukowej podnosi jej odporność na wnikanie w powierzchnię kostki produktów ropopochodnych (plamy z oleju i innych wycieków), zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci w podłoże, ograniczając rozwój glonów i porostów na kostce brukowej, ogranicza powstawanie wykwitów solnych na zabezpieczanych powierzchniach, uwydatnia kolor i zabezpiecza przed blaknięciem.

Większość zleceń realizujemy w takich miastach jak: Warszawa, Piotrków Tryb, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Kraków, Rzeszów, Poznań, Kielce, Radom, Wrocław, Toruń, Białystok, Grudziądz, Sieradz, Włocławek, Warszawa, Zielona Góra.

Usługi czyszczenia kostki realizujemy na terenie całego kraju. Jeśli chcesz skutecznie i trwale wyczyścić kostkę brukową, zapraszamy do kontaktu.

Wykonane usługi