Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Czyszczenie hal i magazynów Katowice

W zakres naszych usług wchodzi czyszczenie hal przemysłowych na terenie Katowic i okolicznych miast na terenie województwa śląskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie czyszczenia hal przemysłowych, w tym posadzek wykonanych z różnych materiałów. Podczas wykonywania usług dbamy o zachowanie wysokich standardów higieny oraz o spełnienie oczekiwań klienta. Profesjonalne czyszczenie wymaga także profesjonalnego sprzętu i środków czyszczących. Wykorzystujemy tylko produkty najnowszej generacji. Oferujemy kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo pracowników, jakość oraz ekologię. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb klienta.

czyszczenie sufitu w magazynie

Zakres usług

czyszczenie elewacji na zewnątrz,

czyszczenie ścian wewnątrz,

doczyszczenie posadzek i podłóg o różnej wielkości powierzchni,

regularne oczyszczanie powierzchni,

czyszczenie sufitów w obiektach przemysłowych,

odkurzanie / odpylanie / zamiatanie mechaniczne posadzki,

mycie świetlików poliwęglanowych,

czyszczenie oświetlenia i wentylatorów,

czyszczenie posadzki,

maszynowe mycie posadzek.

Mycie hal przemysłowych Gliwice – Katowice

Realizujemy maszynowe czyszczenie posadzek (betonowych posadzek żywicznych, płytek gresowych) i sprzątanie hal produkcyjnych i obiektów przemysłowych. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia. W sposób profesjonalny pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń z posadzek przemysłowych oraz powierzchni wykonanych z innych materiałów.

Nasza ekipa posiada wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu hal! Czyszczeniem posadzek w Polsce zajmujemy się już 11 lat!

Podczas naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo pracy, terminowość oraz profesjonalizm. Swoje usługi możemy także wykonywać w czasie trwania procesu produkcyjnego lub podczas postoju. Utrzymanie czystości jest kompleksowym zadaniem, do którego zawsze podchodzimy z należytą uwagą i starannością.

Zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem posiada wszelkie wymagane uprawnienia do wykonywania pracy na wysokościach. Ekipa doskonale zna specyfikę pracy, dzięki czemu potrafi znaleźć najlepsze rozwiązania w zależności od lokalizacji i stopnia zabrudzenia, bez względu czy sprzątanie ma dotyczyć posadzek (betonowych, żywicznych czy dużych posadzek przemysłowych). Usługi czyszczenia to nasza specjalność!.

 

Co nas wyróżnia:

  • konkurencyjne ceny
  • doświadczony zespół
  • sprzęt nowej generacji
  • wysoka jakość usług
  • biodegradowalne środki czyszczące
  • uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach

Do każdego sprzątania (rodzaju zabrudzeń) podchodzimy z należytą starannością, odpowiednio dobierając środki do czyszczonej powierzchni – każdy użyty detergent posiada stosowne atesty.

Czyszczenie hal przemysłowych – Katowice i okoliczne miasta

W ramach naszych usług oferujemy sprzątanie magazynów i hal, czyszczenie posadzek na terenie Katowic i okolicznych miast. Działamy we wszystkich dzielnicach Katowic (Śródmieście, Koszutka, Bogucice, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Załęże, Osiedle Wincentego Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec-Józefowiec, Ligota-Panewniki, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Załęska Hałda-Brynów, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Zarzecze, Kostuchna, Podlesie). Czyścimy również hale produkcyjne w innych miastach województwa śląskiego, m.in.: Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Rybnik, oraz wiele innych. Dodatkowo oferujemy sprzątanie biur, doczyszczanie posadzki nie tylko na dużych halach produkcyjnych, a także mycie okien i czyszczenie elewacji.

Jak przebiega proces obsługi

zadzwon

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami +48 502 308 985 lub biuro@priorityservices.pl. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy indywidualną ofertę.

wycena

Wycena

Oddzwonimy i umówimy się na wizytę lokalną. Omówimy Twoje oczekiwania i przedstawimy wycenę niezbędnych prac.

realizacja

Realizacja

Nasz zespół przystąpi do realizacji powierzonych zadań po zaakceptowaniu oferty, optymalnie dopasowując metody działania.

Zamów czyszczenie hali

+48 502 308 985