Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Sprzątanie hal przemysłowych i magazynów Częstochowa

Priority Services oferuje kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych oraz sprzątanie powierzchni magazynowych na terenie całej Częstochowy, a także w całym województwie śląskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie czyszczenia hal przemysłowych, w tym posadzek wykonanych z różnych materiałów. Podczas wykonywania usług dbamy o zachowanie wysokich standardów higieny oraz o spełnienie oczekiwań klienta. Profesjonalne czyszczenie wymaga także profesjonalnego sprzętu i środków czyszczących. Wykorzystujemy tylko produkty najnowszej generacji. Oferujemy kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo pracowników, jakość oraz ekologię. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb klienta.

Zadzwoń: 22 242 81 53

odpylanie elementow konstrukcyjnych na hali w Katowicach

Zakres usług

dokładne czyszczenie hal produkcyjnych na zewnątrz i wewnątrz,

czyszczenie ścian w zakładach produkcyjnych,

mycie hal magazynowych,

doczyszczenie posadzek i podłóg o różnej wielkości powierzchni,

regularne oczyszczanie powierzchni,

czyszczenie sufitów w obiektach przemysłowych,

odkurzanie / odpylanie / zamiatanie mechaniczne posadzki,

mycie świetlików poliwęglanowych,

czyszczenie oświetlenia i wentylatorów,

czyszczenie posadzki,

maszynowe mycie posadzek.

Mycie hal przemysłowych Częstochowa

Realizujemy zarówno ręczne sprzątanie hal magazynowych (tam, gdzie to konieczne) oraz maszynowe czyszczenie posadzek (betonowych posadzek żywicznych, płytek gresowych) i sprzątanie hal produkcyjnych i obiektów przemysłowych. W profesjonalny zadbamy o powierzchnie magazynowe, pozbywając się wszelkich zanieczyszczeń. Usuwanie zabrudzeń z większości materiałów nie stanowi dla nas problemu.

Nasza ekipa posiada wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu hal! Czyszczeniem posadzek w Polsce zajmujemy się już 12 lat! Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia!

Obok profesjonalizmu i terminowości, bardzo ważne jest dla nas zachowanie bezpieczeństwa podczas wykonywania pracy. Na życzenie klienta możemy wykonywać swoje usługi podczas procesu produkcyjnego.

Podczas naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo pracy, terminowość oraz profesjonalizm. Swoje usługi możemy także wykonywać w czasie trwania procesu produkcyjnego lub podczas postoju. Utrzymanie czystości jest kompleksowym zadaniem, do którego zawsze podchodzimy z należytą uwagą i starannością.

Zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem posiada wszelkie wymagane uprawnienia do wykonywania pracy na wysokościach. Ekipa doskonale zna specyfikę pracy, dzięki czemu potrafi znaleźć najlepsze rozwiązania w zależności od lokalizacji i stopnia zabrudzenia, bez względu czy sprzątanie ma dotyczyć posadzek (betonowych, żywicznych czy dużych posadzek przemysłowych). Mycie hal produkcyjnych to nasza specjalność!.

  • konkurencyjne ceny,
  • bardzo doświadczony zespół,
  • nowoczesny sprzęt,
  • wysoka jakość usług,
  • ekologiczne środki czyszczące,
  • uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach.

Atestowane preparaty i detergenty przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń dobieramy odpowiednio do powierzonego zadania. Czyszczenie powierzchni hal oraz dbanie o maszyny produkcyjne wymaga należytej staranności.

Profesjonalne czyszczenie hal przemysłowych – Częstochowa i okoliczne miasta

W ramach naszych usług oferujemy sprzątanie magazynów i hal, czyszczenie posadzek na terenie Częstochowy i okolicznych miast. Działamy we wszystkich dzielnicach Częstochowy (Błeszno, Częstochówka-Parkitka, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Grabówka, Kiedrzyn, Lisiniec, Mirów, Ostatni Grosz, Podjasnogórska, Północ, Raków, Stare Miasto, Stradom, Śródmieście, Trzech Wieszczów, Tysiąclecie, Wrzosowiak, Wyczerpy-Aniołów, Zawodzie-Dąbie). Czyścimy również hale produkcyjne w innych miastach województwa śląskiego, m.in.: Olsztyn, Lubliniec, Kłobuck, Woźniki, Kalety, oraz wielu innych. Dodatkowo oferujemy sprzątanie biur, doczyszczanie posadzki nie tylko na dużych halach produkcyjnych, a także mycie okien i czyszczenie elewacji.

Zamów czyszczenie hali

+48 502 308 985