Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Czyszczenie Hal Produkcyjnych i Magazynów

wyczyszczone obiekty przemysłowe

Naszą specjalnością jest czyszczenie hal przemysłowych, sprzątanie obiektów wielkopowierzchniowych, sprzątanie hal magazynowych oraz przygotowanie obiektów pod względem czystości do audytu ISO, czy odbioru inwestorskiego (po budowlane). Nasza ekipa posługuje się specjalistycznym sprzętem, co umożliwia skuteczne sprzątanie nawet w trudno dostępnych miejscach. Przebieg sprzątania jest starannie planowany, aby minimalizować zakłócenia w procesach produkcyjnych.

Oferujemy dokładne czyszczenie hal produkcyjnych, hal przemysłowych, mycie stałych elementów infrastruktury i kompleksowe sprzątanie magazynów różnego rodzaju łącznie z zapleczem biurowym i socjalnym. Usuwamy także odpady produkcyjne, co przyczynia się do utrzymania porządku i bezpieczeństwa w zakładach pracy. W zależności od obiektu dostosowujemy technologie czyszczenia, biorąc pod uwagę specyfikację obiektu oraz wielkość powierzchni. Mycie maszyn przemysłowych jest realizowane z wykorzystaniem specjalistycznych środków czyszczących, aby zapewnić ich długotrwałe działanie. Nasze profesjonalne odkurzacze przemysłowe skutecznie usuwają pył i inne zanieczyszczenia z dużych powierzchni. Pozostałości osadzają się niejednokrotnie na maszynach i sprzęcie, ale nasze metody czyszczenia skutecznie sobie z nimi radzą.

Posiadamy przeszkolonych i doświadczonych pracowników, najnowocześniejsze urządzenia, profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz rozwiązania technologiczne stawiając na jakość, bezpieczeństwo,

efekty sprzątania hal produkcyjnych

wyczyszczone obiekty przemysłowe

Zakres usług sprzątania hal przemysłowych obejmuje:

czyszczenie sufitu / czyszczenie konstrukcji

mycie okien / mycie świetlików poliwęglanowych

czyszczenie elementów oświetlenia / wentylatorów

czyszczenie elewacji wewnętrznej / zewnętrznej

czyszczenie maszyn

odkurzanie konstrukcji

odkurzanie / zamiatanie mechaniczne powierzchni magazynowych i innych

czyszczenie, mycie powierzchni magazynowych, posadzki (betonowych, żywicznych, usuwanie linii poziomych)

usuniemy pyły przemysłowe w zakładach produkcyjnych oraz z centrów logistycznych

kompleksowe mycie hal magazynowych

usuwamy osady kamienia z elewacji

Profesjonalne czyszczenie hal i magazynów

Większość zakładów, hal stanowią zakłady z sektora spożywczego oraz przemysłu ciężkiego (obróbki CNC/spawania), produkcji papieru/drukowania.

Wykonujemy kompleksowe czyszczenie powierzchni produkcyjnych i użytkowych, a także sprzątanie pomieszczeń różnego rodzaju świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy specjalistami od zadań trudnych, nietypowych i wymagających. Oferujemy specjalistyczne czynności porządkowe i profesjonalne usługi czyszczenia wszelkiego rodzaju zabrudzeń, w tym mycie hal przemysłowych, co w późniejszym etapie pozwala ułatwić utrzymanie czystości. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia na halach i magazynach różnego typu, z którymi inne firmy nie poradziły sobie.

Oferujemy nie tylko sprzątanie magazynów i hal przemysłowych, ale także zabezpieczamy wszelkie powierzchnie magazynowe.

sufit hal produkcyjnych czyszczenie
Samochody ekipy sprzątającej

Bezpieczne sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów

Jako profesjonalna firma sprzątająca posiadamy aktualne pozwolenia i kwalifikacje, niezbędne do prac wysokościowych. Szczególnie ważne jest dla nas bezpieczeństwo pracowników podczas wykonywania usług. Działamy bezbłędnie i bezwypadkowo, podczas realizacji zlecenia nie wstrzymując pracy linii produkcyjnych i procesów towarzyszących produkcji w Twojej firmie. Do czyszczenia hal i innych powierzchni używamy specjalistycznego i profesjonalnego sprzętu oraz wysokojakościowych środków czystości, ich specjalna formuła poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami. Podczas czyszczenia hal produkcyjnych i innych podobnych obiektów przemysłowych korzystamy wyłącznie w pełni bezpiecznych środków czyszczących, które wykazują przy tym wysoką skuteczność. Podczas każdego zlecenia dobieramy odpowiednie środki czystości do rodzaju powierzchni. Dbamy również o systemy wentylacji, które wpływają na jakość powietrza w miejscu pracy. Dobre praktyki sprzątania są kluczowe dla utrzymania zdrowia i bezpieczeństwa pracowników.

Działamy optymalnie

Podczas trwania prac na halach produkcyjnych i magazynach wykorzystujemy optymalne rozwiązania, dopasowując się do potrzeb klientów. Na życzenie klienta wykonujemy także usługi dodatkowe takie jak czyszczenie elewacji w obiektach przemysłowych. Zachęcamy do regularnego sprzątania hal przemysłowych, aby zapobiegać gromadzeniu się brudu i odpadów.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych

Sprzątanie obiektów przemysłowych oraz mycie hal wielkopowierzchniowych może odbywać się podczas przestoju jak również w trakcie trwania produkcji. Oferujemy także sprzątanie w halach magazynowych pełnych elementów wyposażenia. Sprzątanie hali produkcyjnej przebiega sprawnie a efekt końcowy można zobaczyć w galerii poniżej.

W naszej pracy stawiamy na jakość i satysfakcję naszych klientów, tym samym dokonujemy wyceny indywidualnie.

Oferujemy efektywne sprzątanie hal produkcyjnych w wielu miastach

Nasze usługi możemy wykonać w całej Polsce. Realizacje usług związanych z myciem, czyszczeniem powierzchni hal, magazynów, zakładów przemysłowych, sprzątanie hal sportowych odbywają się w takich miastach jak Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Sieradz, Wieluń, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Kielce, Radom, Rzeszów, Chorzów, Kraków, Poznań, Włocławek, Toruń, Grudziądz, Warszawa, Białystok, Zielona Góra, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Grudziądz, Białystok, Lublin, Wrocław.

Oferujemy kompleksowe usługi zarówno dla przemysłu lekkiego, jak i ciężkiego, a także w sektorze spożywczym. W sposób profesjonalny sprzątamy hale produkcyjne, magazyny, maszyny produkcyjne i sprzątanie dużych powierzchni. Naszym kompleksowym zadaniem jest czyszczenie posadzek różnego typu, czyszczenie ścian, mycie sufitów, usuwanie trudnych zabrudzeń. Dokładny plan działania i precyzyjny harmonogram prac pozwala na dotrzymywanie terminów nawet przy bardzo wymagających zleceniach.

Nasza oferta skierowana jest do zakładów, poszukujących skutecznej firmy sprzątającej hale produkcyjne sprawnie i bez przestojów w produkcji. Nasze usługi wedle potrzeb klienta wykonujemy jednorazowo lub cyklicznie. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usługi i pełen profesjonalizm. Usuwamy zabrudzenia z każdej powierzchni, realizujemy profesjonalne sprzątanie hal produkcyjnych oraz sprzątanie magazynów, a także usługę mycia ścian, sufitów, okien, czyszczenie urządzeń i układów w zależności od ustaleń współpracy.

Możemy pochwalić się mnóstwem zadowolonych klientów na terenie całej Polski. Zobacz nasze realizacje. Oferujemy najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny!

Zamów Czyszczenie Hali

Zamów teraz!