Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Firma sprzątająca Wrocław - czyszczenie hal i magazynów, mycie kostki brukowej

W skład naszych usług wchodzi m.in. sprzątanie hal magazynowych, mycie kostki brukowej oraz czyszczenie hal produkcyjnych na terenie Wrocławia oraz innych miast w województwie dolnośląskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie czyszczenia hal przemysłowych, w tym posadzek wykonanych z różnych materiałów. W trakcie wykonywania usług dbamy o zachowanie czystości oraz wysokich standardów higieny, tak aby spełnić wysokie oczekiwania klientów. Profesjonalne sprzątanie obiektów przemysłowych wymaga użycia profesjonalnego i specjalistycznego sprzętu oraz preparatów czyszczących, które posiadamy i odpowiednio dobieramy do powierzonego zadania. Wykorzystujemy tylko produkty najnowszej generacji, które są biodegradowalne. Oferujemy kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo pracowników, jakość oraz ekologię. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb klienta.

mycie hali produkcyjnej w Gliwicach

Zakres usług

czyszczenie konstrukcji z zewnątrz - mycie elewacji,

mycie hal produkcyjnych,

czyszczenie ścian wewnątrz,

doczyszczenie podłóg i posadzek o dowolnej powierzchni,

regularne oczyszczanie powierzchni,

czyszczenie sufitów w obiektach przemysłowych, czyścimy konstrukcje podsufitowe,

odkurzanie / odpylanie / zamiatanie mechaniczne posadzki,

mycie świetlików poliwęglanowych,

regularne czyszczenie wentylatorów, oświetlenia oraz innych trudno dostępnych miejsc,

czyszczenie posadzek,

dbanie o linie produkcyjne,

maszynowe mycie posadzek i innych dużych powierzchni,

oferujemy także regularne mycie hal produkcyjnych, czyszczenie innych obiektów przemysłowych a także biur.

Mycie hal przemysłowych w województwie dolnośląskim

Realizujemy maszynowe czyszczenie posadzek (betonowych posadzek żywicznych, płytek gresowych) i sprzątanie hal produkcyjnych i obiektów przemysłowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych przypadków. Od wielu lat pomagamy swoim klientom w utrzymaniu w czystości ich przedsiębiorstw.

Czyszczeniem posadzek oraz sprzątaniem hal produkcyjnych w Polsce zajmujemy się już 15 lat!

Terminowość, profesjonalizm, zachowanie zasad BHP podczas pracy to dla nas i naszych klientów najważniejsze standardy. Swoje usługi możemy także wykonywać w czasie trwania procesu produkcyjnego lub podczas postoju. Utrzymanie czystości jest kompleksowym zadaniem, do którego zawsze podchodzimy z należytą uwagą i starannością.

Nasz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem posiada wymagane uprawnienia do wykonywania pracy na wysokościach. Znajomość specyfiki pracy pozwala na wybór najlepszych rozwiązań w zależności od lokalizacji i stopnia zabrudzenia powierzchni. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy skuteczni bez względu na rodzaj posadzki (betonowe, żywiczne, czy duże posadzki przemysłowe). Usługi czyszczenia i sprzątania to nasza specjalność!

 

Co nas wyróżnia?

  • konkurencyjne ceny,
  • doświadczony zespół, który gwarantuje kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów,
  • specjalistyczny sprzęt nowej generacji – nowoczesny sprzęt pozwala nam na prowadzenie prac porządkowych na dużych powierzchniach,
  • wysoka jakość świadczonych usług,
  • używanie ekologicznych i biodegradowalnych środków czystości,
  • uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach.

Używane przez nas biodegradowalne preparaty posiadają stosowne atesty. Do wykonywania sługi sprzątania zawsze podchodzimy z dużą starannością, odpowiednio dobierając sprzęt i środki czyszczące.

Czyszczenie hal przemysłowych – Wrocław i okoliczne miasta

W ramach naszych usług oferujemy sprzątanie magazynów i hal, czyszczenie posadzek na terenie Wrocławia i okolicznych miast. Działamy we wszystkich dzielnicach Wrocławia a także we wszystkich miastach województwa dolnośląskiego m.in. Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice. Dodatkowo oferujemy sprzątanie biur, doczyszczanie posadzki nie tylko na dużych halach produkcyjnych, a także mycie okien i czyszczenie elewacji.

Jak przebiega proces obsługi?

zadzwon

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami +48 502 308 985 lub biuro@priorityservices.pl. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy indywidualną ofertę.

wycena

Wycena

Oddzwonimy i umówimy się na wizytę lokalną. Omówimy Twoje oczekiwania i przedstawimy wycenę niezbędnych prac.

realizacja

Realizacja

Nasz zespół przystąpi do realizacji powierzonych zadań po zaakceptowaniu oferty, optymalnie dopasowując metody działania.

Zamów jedną z usług

+48 502 308 985