Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Czyszczenie hal i magazynów Lublin

Priority Services to kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych oraz hal przemysłowych. Posiadamy ponad 14 lat doświadczenia w tej dziedzinie. Nasza ekipa używa jedynie specjalistycznego sprzętu do utrzymania czystości w halach przemysłowych, gwarantując pełny profesjonalizm.

Naszym atutem są wysoce wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o estetykę obiektów przemysłowych podczas swojej pracy. Oferujemy szeroką gamę usług, takich jak mycie hal magazynowych, sprzątanie różnorodnych powierzchni, mycie okien, utrzymanie porządku podczas produkcji czy odkurzanie, co pozwala nam sprostać każdemu zadaniu.

Charakteryzują nas kompleksowe, wysokiej jakości usługi, które są jednocześnie bezpieczne dla środowiska.

Zadzwoń:22 242 81 53

mycie wentylacji w magazynie

Zakres naszych usług

Sprzątanie magazynów oraz dokładne czyszczenie hal produkcyjnych oznacza dla nas przede wszystkim:

kompleksowe sprzątanie i odkurzanie konstrukcji nawet podczas pracy linii produkcyjnych,

usuwanie trudnych zabrudzeń w zakładach produkcyjnych oraz usuwanie zabrudzeń na zewnątrz budynku,

czyszczenie i mycie sufitów w obiektach przemysłowych,

mycie elementów oświetlenia, wentylatorów,

myjcie ścian, okien i świetlików poliwęglanowych,

odkurzanie / zamiatanie mechaniczne powierzchni magazynowych,

czyszczenie / mycie powierzchni przemysłowych na halach produkcyjnych (żywicznych, betonowych, usuwanie linii poziomych),

czyszczenie elewacji,

jednorazowe sprzątanie lub regularne oczyszczanie powierzchni.

Profesjonalne sprzątanie hal — Lublin

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie i wyszkolony zespół sprzątający pozwalają nam na sprzątanie obiektów wszelkiego rodzaju, dostosowując się jednocześnie do potrzeb klienta. Są to m.in. hale produkcyjne i hale magazynowe. Prace porządkowe możemy wykonać w trakcie trwania produkcji lub podczas postoju. Zapewniamy klientom utrzymanie ich hal magazynowych w czystości cyklicznie lub jako usługa jednorazowa w zależności od potrzeb. Mamy bardzo dobre referencje od naszych klientów.

Sprzątanie bez zaburzania procesów produkcyjnych

Mycie hal magazynowych to złożone przedsięwzięcie. Najczęściej na sprzątanie obiektów (hal magazynowych i produkcyjnych)  składa się mycie i doczyszczanie posadzki, odpylenie konstrukcji oraz mycie okien wewnątrz jak i na zewnątrz. Regularne sprzątanie hal magazynowych zapewni odpowiednią jakość dla ruchu wewnątrzzakładowego. Potrafimy wykonywać swoją pracę bez wstrzymywania produkcji. Sprzątanie obiektów wewnątrz to tylko część naszej oferty. Ekipa sprzątająca obiekty magazynowe podejmuje się także mycia elewacji magazynów i hal, oraz czyszczenie powierzchni na zewnątrz takich jak parkingi ułożone z kostki.

 

Co nas wyróżnia?

  • wykwalifikowany personel dbający o bezpieczeństwo pracy,
  • ekologiczne i biodegradowalne środki czyszczące,
  • specjalistyczny sprzęt,
  • uprawnienia do prac wysokościowych,
  • gwarancja wysokiej jakości,
  • bardzo dobre referencje klientów,
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny,
  • realizujemy zlecenia, których nie podejmują się inne firmy.

 

Mycie hal przemysłowych i sprzątanie hal produkcyjnych na terenie całego województwa lubelskiego

W ramach prowadzonych usług sprzątania hal produkcyjnych i magazynów oferujemy kompleksowe usługi w wielu dzielnicach Lublina (Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce). Nasze usługi sprzątania magazynów oferujemy także w okolicznym miastach województwa lubelskiego m.in. Puławy, Biała Podlaska, Łuków, Zamość, Biłgoraj, Kraśnik, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Świdnik, Chełm. Oferta skierowana do każdego, kto ceni sobie usługi na najwyższym poziomie a atrakcyjnej cenie. Jako jeden z liderów na rynku wykonujemy sprzątanie przemysłowe na terenie całej Polski.

Profesjonalny sprzęt i specjalistyczne środki czyszczące pozwolą naszemu zespołowi odpowiednio zadbać o czystość Twojego magazynu. Jako doświadczona firma sprzątająca wiemy, jak dobierać odpowiedni sprzęt i odpowiednie preparaty, jesteśmy w stanie poradzić sobie z wszelkimi zabrudzeniami, a także pyłami, które są szkodliwe dla zdrowia. Usługę sprzątania cyklicznego zalecamy wszędzie tam, gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo i higiena pracy pracowników. Na życzenie klienta możemy zaoferować także sprzątanie biur.

Chcesz doprowadzić do porządku halę lub magazyn w Lublinie?

Wysoką jakość usług utrzymania w czystości magazynów i hal potwierdzają nasi liczni klienci, dla których liczy się zachowanie wysokich standardów higieny. Terminowość i rzetelne świadczenie usług to nasz standard. Sprzątanie przemysłowe to tylko jedna z naszych usług. Zapraszamy zatem do sprawdzenia naszej pełnej oferty oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

zadzwon

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy indywidualną ofertę.

wycena

Wycena

Oddzwonimy i umówimy się na wizję lokalną, jak również omówimy Twoje oczekiwania i przedstawimy wycenę usługi sprzątania.

realizacja

Realizacja

Po zaakceptowaniu oferty, nasza firma sprzątająca przystąpi do realizacji usługi sprzątania w dogodnym dla klienta czasie z należytą starannością, optymalnie dopasowując metody działania.

Zamów sprzątanie magazynów lub czyszczenie hali

+48 502 308 985