Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Czyszczenie Hal Produkcyjnych Warszawa

Priority Services to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie, która oferuje usługi czyszczenia i sprzątania magazynów oraz hal produkcyjnych w Warszawie, oraz w innych miejscowościach z terenu województwa mazowieckiego. W naszej pracy liczy się przede wszystkim doskonały efekt i satysfakcja klienta. Nasz wykwalifikowany personel stosuje wyłącznie produkty najnowszej generacji oraz nowoczesny sprzęt, i jest gotowy, aby przyjąć nawet najbardziej wymagające wyzwania, dotyczące czyszczenia magazynów i hal przemysłowych. Firma specjalizuje się w sprzątaniu według standardów sanitarnych oraz przepisów BHP co ma ogromne znaczenie w przypadku zakładów pracy, gdzie wysoki poziom bezpieczeństwa ma kluczowy wpływ na jakość pracy. Trzymamy się trzech ważnych dla nas zasad: bezpieczeństwo, jakość na wysokim poziomie i ekologia.

Zadzwoń: 22 242 81 53

efekty czyszczenia hal produkcyjnych

W ramach sprzątania oferujemy:

czyszczenie ścian elewacji zewnętrznej i wewnętrznej hal i magazynów,

czyszczenie sufitów hal przemysłowych,

czyszczenie / mycie posadzki magazynów,

sprzątanie hal i magazynów, odkurzanie / zamiatanie mechaniczne,

mycie okien i świetlików poliwęglanowych,

czyszczenie i odkurzanie konstrukcji,

mycie oświetlenia oraz wentylatorów,

sprzątanie obiektów przemysłowych w trudno dostępnych miejscach.

Sprzątanie hal produkcyjnych – Warszawa

Oferujemy usługi sprzątania hal magazynowych, centrów logistycznych, hal przemysłowych, pomieszczeń socjalnych, zakładów produkcyjnych oraz innych pomieszczeń wielkopowierzchniowych niezależnie od poziomu i rodzaju zabrudzeń.

Jako ekipa do zadań specjalnych podejmiemy się każdego wyzwania na terenie Warszawy i okolic!

W naszej pracy zapewniamy pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość wszystkich naszych realizacji. Jako jeden z liderów na rynku, oferujemy usługi na najwyższym poziomie, a każde zlecenie dostosowujemy do indywidualnych wymagań i preferencji klienta. Sprzątanie magazynów i hal produkcyjnych odbywa się zarówno podczas postoju jak i w trakcie trwania prac produkcyjnych nie zaburzając ich naturalnego rytmu i umożliwiając nieprzerwalność trwających wewnątrz prac. Naszym celem jest doprowadzenie do czystości powierzchni użytkowych przedsiębiorstw i innych obiektów przemysłowych.

Warto podkreślić, że nasza wyspecjalizowana ekipa posiada wszelkie wymagane kwalifikacje oraz uprawnienia do pracy na wysokościach. Są to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają specyfikę swojej pracy i potrafią zastosować najlepsze rozwiązania w zależności od rodzaju zabrudzeń oraz ich lokalizacji. Dla nich sprzątanie magazynów i hal nie stanowi problemu!

Co nas wyróżnia:

  • usługa w doskonałej cenie
  • wykwalifikowana ekipa
  • najnowszy sprzęt
  • gwarancja jakości
  • ekologiczne środki czyszczące
  • uprawnienia do prac na wysokościach

Sprzątanie magazynów i hal – Warszawa i okolice

Nasza oferta sprzątania hal produkcyjnych i magazynów dostępna jest na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Działamy we wszystkich dzielnicach Warszawy (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola). Czyścimy również hale produkcyjne w innych miejscowościach województwa mazowieckiego, m.in.: Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, oraz wiele innych.

Sprzątanie hal produkcyjnych, sprzątanie magazynów to nie jedyne czym się zajmujemy. Oferujemy także profesjonalne mycie okien, czyszczenie elewacji, mycie fasad, konstrukcji szklanych, czyszczenie świetlików poliwęglanowych, czyszczeniem posadzek, czyszczeniem posadzek betonowych, żywicznych. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!

Jak przebiega proces obsługi

zadzwon

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy indywidualną ofertę.

wycena

Wycena

Oddzwonimy i umówimy się na wizje lokalną, jak również omówimy Twoje oczekiwania i przedstawimy wycenę niezbędnych prac.

realizacja

Realizacja

Po zaakceptowaniu oferty, nasz zespół przystąpi do realizacji powierzonych zadań, optymalnie dopasowując metody działania.

Zamów czyszczenie hali

22 242 81 53