Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Czyszczenie Elewacji, Fasad i Ścian

Czyszczenie elewacji i fasad wykonujemy z wykorzystaniem myjki ciśnieniowej gorąco-wodnej Karcher oraz detergentu jak również za pomocą Systemu Ionic mycia wodą zdemineralizowaną. Kompleksowo i profesjonalnie przeprowadzimy czyszczenie ścian i pomożemy pozbyć się zabrudzeń z każdego budynku – obiektów przemysłowych, biurowców czy centrów handlowych. Aby jak najlepiej wyczyścić brudne ściany, używamy wysokiej jakości sprzętu i profesjonalne środki do mycia elewacji, które dzięki swoim właściwościom pomogą usunąć zabrudzenia, plamy, wykwity i inne ślady, pozostawiając powierzchnię czystą i zabezpieczoną przed ponownym zabrudzeniem.

Nasza firma to wyspecjalizowany sztab pracowników posiadający wszelkie uprawnienia do wykonywania pracy na wysokościach. Wybór metody mycia elewacji uzależniony jest od rodzaju czyszczonej powierzchni, od tego, jaki jest stopień zabrudzenia ścian oraz od rodzaju zabrudzenia. Od tych czynników będzie również zależeć koszt usługi. Mycie elewacji nie zawsze jest zadaniem prostym. Metody czyszczenia dostosowujemy indywidualnie do każdego zlecenia. Często na ścianie znajdują się uporczywe zabrudzenia, przez co pracownicy muszą zastosować czyszczenie mechaniczne za pomocą szczotek.

Czyścimy elewację z

zanieczyszczeń atmosferycznych,

nalotów,

wykwitów wapiennych,

solnych,

mchów,

kamienia.

Czyszczenie elewacji myjką ciśnieniową pozwala nam na usunięcie wszelkich zanieczyszczeń atmosferycznych i nalotów. Aby wyczyścić elewację z tego typu zabrudzeń, bez uszkodzeń materiału, w zupełności wystarczy nam myjka ciśnieniowa. Aby proces mycia elewacji był kompletny, nasza firma pozbywa się także widocznych wykwitów mineralnych oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeń pochodzenia organicznego. Priority Services doprowadzi elewację budynku do nienagannego wyglądu, tak aby nie dopuścić przy tym do uszkodzenia ścian.

Mycie elewacji i czyszczenie fasad

Nasza firma może przeprowadzić czyszczenie elewacji niezależnie od tego, z jakiego materiału została ona wykonana. Usuwanie zabrudzeń przeprowadzamy za pomocą myjki ciśnieniowej, wykorzystując do tego celu profesjonalne środki do mycia elewacji. Częstotliwość mycia elewacji zależy przede wszystkim od rodzaju ściany, koloru, struktury, a także odległości od czynników, które są powodem zabrudzeń. Czyszczenie elewacji wodą zdemineralizowaną sprawia, że ściana po umyci zyskuje estetyczny wygląd. Zalecamy regularne i kompleksowe mycie elewacji budynków. Nasz zespół dobiera odpowiednio strumień i ciśnienie wody, tak aby nie uszkodzić powierzchni podczas czyszczenia elewacji.

Nowoczesny system czyszczenia elewacji

Nasza firma posiada wieloletnie i bogate doświadczenie w kwestii czyszczenia elewacji myjką ciśnieniową oraz innym sprzętem. Mycie elewacji myjką ciśnieniową pozwala nam na skuteczne pozbywanie się zanieczyszczeń z powierzchni budynków różnych typów. Rodzaj powierzchni elewacji nie stanowi dla nas wyzwania. Mycie elewacji obejmuje także usuwania zabrudzeń w postaci mchu, porostów oraz wszelkiego rodzaju wykwitów. Warto zauważyć, że tynki mineralne nie są zabezpieczone przed pleśnią oraz grzybami.

Kompleksowe i profesjonalne mycie elewacji i impregnacja

Po oczyszczeniu proponujemy wykonanie impregnacji specjalistycznymi środkami chemicznymi w celu zabezpieczenia przed ponownym zabrudzeniem.

Większość prac związanych z czyszczeniem elewacji wykonaliśmy w miastach takich jak: Piotrków Trybunalski, Zabrze, Gliwice, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Kielce, Skierniewice, Sieradz, Warszawa, Wrocław, Chorzów. Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Samodzielne czyszczenie może okazać się zbyt czasochłonnym oraz niebezpiecznym zajęciem. Często wykorzystanie ciepłej wody z dodatkiem detergentu nie wystarczy. Jeśli interesuje Cię profesjonalne czyszczenie fasady i pozbywanie się zabrudzenia elewacji, skontaktuj się z nami. Do każdego mycia podchodzimy profesjonalnie, dobierając przy tym odpowiednie preparaty czyszczące i metody czyszczenia, tak aby nie doszło do uszkodzenia elewacji.

Według klasyfikacji PKD: czyszczenia zewnętrznych ścian budynków za pomocą pary wodnej, piaskowania i podobnych metod, sklasyfikowanego w 43.99.Z.

Czyszczenie Elewacji

Na poniższych zdjęciach można zobaczyć, jak wygląda czyszczenie elewacji w wykonaniu naszej firmy. Na wybranych fotografiach przedstawiono powierzchnię budynku w trakcie czyszczenia, aby można było porównać efekt. Podczas pracy impregnujemy czyszczone powierzchnie, tak aby były bardziej odporne na uporczywe zanieczyszczenia. Oferujemy także mycie kostki brukowej wokół budynku.

Zamów Czyszczenie Elewacji

Zamów teraz!