Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Firma sprzątająca Poznań - czyszczenie kostki brukowej, sprzątanie hal i magazynów

Firma sprzątająca Priority Services oferuje profesjonalne i kompleksowe sprzątanie hal magazynowych i hal produkcyjnych poparte ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Czyszczenie hal produkcyjnych oraz sprzątanie powierzchni magazynowych sprzątanie magazynów wykonujemy tylko specjalistycznym sprzętem, zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Firma wyróżnia się wykwalifikowanymi pracownikami, którzy z należytą dokładnością zadbają o estetyczny wygląd obiektów przemysłowych podczas swojej pracy. Wiele usług, jakie wykonujemy (sprzątanie hal i magazynów o różnorodnej powierzchni, mycie hal, mycie okien, utrzymanie czystości podczas produkcji, odkurzanie, czyszczenie kostki brukowej), pozwala nam na podejmowanie się każdego wyzwania. Nasze usługi cechuje wysoka jakość, są bezpieczne i ekologiczne.

Czyszczenie Hali w Łodzi w połowie realizacji

Zakres naszych usług

Sprzątanie magazynów oraz sprzątanie hal oznacza dla nas przede wszystkim:

kompleksowe sprzątanie i odkurzanie konstrukcji,

usługi czyszczenia kostki brukowej (w tym czyszczenie plam oleju),

usuwanie zabrudzeń,

czyszczenie sufitów hal i magazynów,

mycie okien i świetlików poliwęglanowych,

mycie elementów oświetlenia, wentylatorów, okien, czyszczenie maszyn,

czyszczenie elewacji wewnętrznej oraz zewnętrznej,

myjcie świetlików poliwęglanowych,

odkurzanie / zamiatanie mechaniczne powierzchni magazynowych,

czyszczenie / chemiczne czyszczenie / mycie powierzchni przemysłowych na halach produkcyjnych (żywicznych, betonowych, usuwanie linii poziomych).

Profesjonalne sprzątanie hal — Poznań

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie i wyszkolony zespół sprzątający pozwalają nam na sprzątanie obiektów wszelkiego rodzaju. Są to m.in. hale produkcyjne i hale magazynowe na terenie całego Poznania lub dowolnego innego miasta w województwie wielkopolskim. Prace porządkowe możemy wykonać w trakcie trwania produkcji lub podczas postoju. Zapewniamy klientom utrzymanie ich hal magazynowych w czystości cyklicznie lub jako usługa jednorazowa w zależności od potrzeb. Mamy bardzo dobre referencje od naszych klientów.

Kompleksowe sprzątanie hal to nasza domena!

Najczęściej na sprzątanie obiektów przemysłowych (hal magazynowych i produkcyjnych)  składa się mycie i doczyszczanie posadzki, odpylenie konstrukcji oraz mycie okien zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Regularne sprzątanie hal magazynowych zapewni odpowiednią jakość dla ruchu wewnątrzzakładowego. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywany przez nas proces czyszczenia nie przeszkadzał w codziennej pracy przedsiębiorstwa. Doświadczona ekipa sprzątająca obiekty magazynowe podejmuje się także mycia elewacji magazynów i hal oraz czyszczenie powierzchni na zewnątrz takich jak parkingi ułożone z kostki. Posiadamy niezbędne narzędzia pracy, specjalistyczne środki chemiczne, a także bogaty park maszynowy, pozwalający osiągnąć wysoki poziom skuteczności.

 

Co nas wyróżnia?

  • naszych klientów obsługuje wykwalifikowany personel,
  • biodegradowalne środki czyszczące,
  • specjalistyczny sprzęt usuwający wszystkie zabrudzenia,
  • uprawnienia do prac wysokościowych,
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny – oferujemy indywidualną wycenę,
  • realizujemy zlecenia, których nie podejmują się inne firmy,
  • do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy wysoką jakość usług,
  • klienci są zadowoleni z wykonanej pracy przez naszą firmę o czym świadczą liczne referencje.

 

Usługi sprzątania i mycie posadzek przemysłowych w Poznaniu i okolicy

W ramach prowadzonych usług sprzątania hal produkcyjnych i magazynów oferujemy usługi w wielu miastach województwa wielkopolskiego m.in. Poznań, Kalisz, Piła, Konin, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz, Śrem, Krotoszyn, Turek, Jarocin, Wągrowiec. Nasze usługi sprzątania magazynów oferujemy także w mniejszych miastach. Oferta skierowana do każdego, kto ceni sobie usługi na najwyższym poziomie a atrakcyjnej cenie. Jako jeden z liderów na rynku wykonujemy sprzątanie przemysłowe na terenie całego kraju.

Specjalistyczne środki czyszczące oraz profesjonalny sprzęt pozwolą naszej ekipie odpowiednio zadbać o czystość Twojego przedsiębiorstwa.Duże doświadczenie pozwala nam skutecznie dobierać odpowiedni sprzęt i detergenty. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z wszelkimi pyłami i zanieczyszczeniami, które są szkodliwe dla zdrowia. Priority Services oferuje także usługę sprzątania cyklicznego. Sprzątanie cykliczne zalecamy wszędzie tam, gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo i higiena pracy pracowników. Poza wcześniej wspomnianymi usługami, możemy także na życzenie klienta posprzątać biuro.

Chcesz posprzątać halę lub magazyn w Poznaniu?

Bardzo wysoką jakość usług utrzymania w czystości hal i magazynów potwierdzają nasi liczni klienci. Rzetelne świadczenie usług w ustalonym terminie to nasz najważniejszy standard. Zapraszamy zatem do sprawdzenia naszej pełnej oferty z zakresu sprzątania oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

zadzwon

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy indywidualną ofertę.

wycena

Wycena

Oddzwonimy i umówimy się na wizję lokalną, jak również omówimy Twoje oczekiwania i przedstawimy wycenę usługi sprzątania.

realizacja

Realizacja

Po zaakceptowaniu oferty, nasz firma sprzątająca przystąpi do realizacji usługi sprzątania w dogodnym dla klienta czasie z należytą starannością, optymalnie dopasowując metody działania.

Zamów sprzątanie magazynów lub czyszczenie hali

+48 502 308 985