Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Czyszczenie i sprzątanie Hal Łódź

Firma sprzątająca Priority Services oferuje kompleksowe usługi czyszczenia i sprzątania obiektów przemysłowych i magazynowych w Łodzi. Jako jeden z liderów w naszej branży w swojej pracy wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze rozwiązania oraz sprzęt najnowszej generacji, gwarantując najlepsze efekty. Nasz wykwalifikowany personel to doświadczona ekipa specjalistów, która świadczy usługi na najwyższym poziomie i jest gotowa podjąć niemal każde wyzwanie. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, bezpieczeństwo i ekologię.

Zadzwoń: 42 279 75 16

wyczyszczone obiekty przemysłowe

Nasze usługi na terenie Łodzi obejmują:

czyszczenie i odkurzanie konstrukcji,

czyszczenie sufitu,

mycie okien i świetlików poliwęglanowych,

sprzątanie i mycie elementów oświetlenia, wentylatorów,

czyszczenie elewacji zewnętrznej i wewnętrznej,

odkurzanie / zamiatanie mechaniczne magazynów,

czyszczenie / mycie powierzchni posadzek przemysłowych (żywicznych, betonowych, usuwanie linii poziomych).

Firma sprzątająca do zadań specjalnych – sprzątanie hal i czyszczenie elewacji Łódź

Specjalizujemy się w czyszczeniu hal, magazynów, obiektów przemysłowych oraz użytkowych różnego typu, w tym również takich, z którymi inne firmy sprzątające nie mogły sobie poradzić. Dla nas nie ma zlecenia, którego nie bylibyśmy w stanie wykonać.

Jesteśmy ekipą do zadań specjalnych!

Posiadamy spore doświadczenie oraz wszelkie wymagane pozwolenia i kwalifikacje, dzięki którym możemy wykonywać prace na wysokościach. Działamy bezpiecznie i bezawaryjnie z łatwością dostosowując naszą pracę, sprzęt oraz środki czyszczące do specyfiki danego obiektu.

Sprzątanie hal magazynowych, mniejszych magazynów i czyszczenie obiektów przemysłowych przeprowadzamy zarówno podczas przestoju jak i w trakcie prac produkcyjnych, starając się dostosować je tak, aby nie zaburzać naturalnego rytmu trwających wewnątrz prac. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a nasza współpraca podejmowana jest na podstawie wcześniejszych rozmów i ustaleń. Nasze profesjonalne podejście i skuteczne działanie zapewniaja najlepsze efekty oraz zadowolenie każdego klienta.

 

Co nas wyróżnia:

  • wykwalifikowani pracownicy
  • ekologiczne środki czyszczące
  • najlepszy sprzęt do sprzątania
  • uprawnienia do prac na wysokościach
  • gwarancja jakości
  • konkurencyjne ceny

Profesjonalne czyszczenie hal magazynowych i produkcyjnych – Łódź i okolice

Zajmujemy się czyszczeniem obiektów hal i magazynów na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości. Nasz szeroki zakres usług sięga wszystkich dzielnic Łodzi: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew, oraz w innych miastach województwa łódzkiego: Bełchatów, Kutno, Łowicz, Opoczno, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Uniejów, Wieluń, Zgierz.

Każde zlecenie dzielimy na etapy i wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Oferujemy szeroki zakres usług – od sprzątania hal i magazynów, mycie okien po czyszczenie elewacji. Usługi przez nas wykonane to gwarancja jakości! Zapraszamy do kontaktu.

Jak przebiega proces obsługi

zadzwon

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy indywidualną ofertę.

wycena

Wycena

Oddzwonimy i umówimy się na wizje lokalną, omówimy Twoje oczekiwania i przygotujemy wycenę niezbędnych prac.

realizacja

Realizacja

Po zaakceptowaniu oferty, nasz zespół przystąpi do realizacji powierzonych zadań, optymalnie dopasowując metody działania.

Zamów czyszczenie hali

Zamów teraz!