Działamy w całej Polsce!

Zadzwoń do nas: +48 502 308 985

Napisz na: biuro@priorityservices.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Czyszczenie hal i magazynów Kraków

Firma sprzątająca Priority Services oferuje kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych i hal magazynowych poparte ponad 14-letnim doświadczeniem w branży. Czyszczenie hal produkcyjnych oraz sprzątanie powierzchni magazynowych sprzątanie magazynów wykonujemy tylko specjalistycznym sprzętem, zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Wizytówką firmy są wysoce wykwalifikowani pracownicy, którzy zadbają o estetyczny wygląd obiektów przemysłowych podczas swojej pracy. Wiele usług, jakie wykonujemy (mycie hal magazynowych - sprzątanie hal i magazynów o różnorodnej powierzchni, mycie okien, utrzymanie czystości podczas produkcji, odkurzanie), pozwala nam na podejmowanie się każdego wyzwania. Nasze kompleksowe usługi cechuje wysoka jakość, są bezpieczne i ekologiczne.

Zadzwoń:22 242 81 53

czyszczenie posadzek przemysłowych

Zakres naszych usług

Sprzątanie magazynów oraz sprzątanie hal oznacza dla nas przede wszystkim:

kompleksowe sprzątanie i odkurzanie konstrukcji,

czyszczenie sufitu hal i magazynów,

myjemy okna i świetliki poliwęglanowe,

mycie elementów oświetlenia, wentylatorów,

czyszczenie elewacji zewnętrznej i wewnętrznej,

odkurzanie / zamiatanie mechaniczne powierzchni magazynowych,

czyszczenie / mycie powierzchni przemysłowych na halach produkcyjnych (żywicznych, betonowych, usuwanie linii poziomych).

myjcie okien i świetlików poliwęglanowych,

jednorazowe sprzątanie lub sprzątanie cykliczne.

Profesjonalne sprzątanie hal — Kraków

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie i wyszkolony zespół sprzątający pozwalają nam na sprzątanie obiektów wszelkiego rodzaju. Są to m.in. hale produkcyjne i hale magazynowe. Prace porządkowe możemy wykonać w trakcie trwania produkcji lub podczas postoju. Zapewniamy klientom utrzymanie ich hal magazynowych w czystości cyklicznie lub jako usługa jednorazowa w zależności od potrzeb. Mamy bardzo dobre referencje od naszych klientów.

Kompleksowe sprzątanie hal to nasza domena!

Mycie hal magazynowych to złożone przedsięwzięcie. Najczęściej na sprzątanie obiektów (hal magazynowych i produkcyjnych)  składa się mycie i doczyszczanie posadzki, odpylenie konstrukcji oraz mycie okien wewnątrz jak i na zewnątrz. Regularne sprzątanie hal magazynowych zapewni odpowiednią jakość dla ruchu wewnątrzzakładowego. Sprzątanie obiektów wewnątrz to tylko część naszej oferty. Ekipa sprzątająca obiekty magazynowe podejmuje się także mycia elewacji magazynów i hal, oraz czyszczenie powierzchni na zewnątrz takich jak parkingi ułożone z kostki.

 

Co nas wyróżnia?

  • wykwalifikowany personel
  • ekologiczne i biodegradowalne środki czyszczące
  • specjalistyczny sprzęt
  • uprawnienia do prac wysokościowych
  • gwarancja wysokiej jakości
  • bardzo dobre referencje klientów
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny
  • realizujemy zlecenia, których nie podejmują się inne firmy

 

Usługi sprzątania i mycie posadzek przemysłowych w Krakowie i okolicy

W ramach prowadzonych usług sprzątania hal produkcyjnych i magazynów oferujemy kompleksowe usługi w wielu dzielnicach Krakowa (Stare Miasto Kraków, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta). Nasze usługi sprzątania magazynów oferujemy także w okolicznym miastach. Oferta skierowana do każdego, kto ceni sobie usługi na najwyższym poziomie a atrakcyjnej cenie. Jako jeden z liderów na rynku wykonujemy sprzątanie przemysłowe na terenie całej Polski.

Profesjonalny sprzęt i specjalistyczne środki czyszczące pozwolą naszemu zespołowi odpowiednio zadbać o czystość Twojego magazynu. Jako doświadczona firma sprzątająca wiemy, jak dobierać odpowiedni sprzęt i odpowiednie preparaty, jesteśmy w stanie poradzić sobie z wszelkimi zabrudzeniami, a także pyłami, które są szkodliwe dla zdrowia. Usługę sprzątania cyklicznego zalecamy wszędzie tam, gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo i higiena pracy pracowników. Na życzenie klienta możemy zaoferować także sprzątanie biur.

Chcesz posprzątać halę lub magazyn w Krakowie?

Wysoką jakość usług utrzymania w czystości magazynów i hal potwierdzają nasi liczni klienci. Terminowość i rzetelne świadczenie usług to nasz standard. Sprzątanie przemysłowe to tylko jedna z naszych usług. Zapraszamy zatem do sprawdzenia naszej pełnej oferty oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

zadzwon

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy indywidualną ofertę.

wycena

Wycena

Oddzwonimy i umówimy się na wizję lokalną, jak również omówimy Twoje oczekiwania i przedstawimy wycenę usługi sprzątania.

realizacja

Realizacja

Po zaakceptowaniu oferty, nasz firma sprzątająca przystąpi do realizacji usługi sprzątania w dogodnym dla klienta czasie z należytą starannością, optymalnie dopasowując metody działania.

Zamów sprzątanie magazynów lub czyszczenie hali

502 308 985