Czyszczenie Hal i Magazynów

Naszą specjalizacją jest czyszczenie obiektów przemysłowych, sprzątanie hal produkcyjnych,  hal magazynowych oraz przygotowaniem obiektów pod względem czystości do audytu ISO, odbioru inwestorskiego (pobudowlane).

Oferujemy czyszczenie hal i kompleksowe sprzątanie magazynów łącznie z zapleczem biurowym i socjalnym.

W zależności od zakładu dostosowujemy technologie czyszczenia, biorąc pod uwagę specyfikację obiektu oraz wielkość powierzchni. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia oraz rozwiązania technologiczne stawiając na jakość, bezpieczeństwo, ekologię.

Wykonujemy usługi sprzątania z zakresu:

  • doczyszczanie sufitu
  • czyszczenie konstrukcji
  • mycie okien
  • mycie świetlików poliwęglanowych
  • mycie elementów oświetlenia, wentylatorów,
  • czyszczenie elewacji wewnętrznej / zewnętrznej
  • odkurzanie konstrukcji
  • odkurzanie / zamiatanie mechaniczne
  • czyszczenie, mycie posadzek przemysłowych ( betonowych, żywicznych, usuwanie linii poziomych)

Większość zakładów, hal stanowią zakłady z sektora spożywczego oraz przemysłu ciężkiego(obróbki CNC/spawania), produkcji papieru/drukowania.

Jesteśmy specjalistami od zadań trudnych, nietypowych i wymagających i oferujemy specjalistyczne czynności porządkowe, które w późniejszym etapie ułatwiają proces utrzymania czystości. Realizujemy zlecenia, z którymi inne firmy nie były w stanie sobie poradzić.

Jako profesjonalna firma sprzątająca posiadamy aktualne pozwolenia i kwalifikacje, niezbędne do prac wysokościowych. Działamy bezbłędnie i bezwypadkowo, nie wstrzymując pracy i procesów produkcyjnych w Twojej firmie. Używamy profesjonalnego i specjalistycznego sprzętu oraz wysokojakościowych środków czystości, ich specjalna formuła poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami.

Podczas trwania prac wykorzystujemy optymalne rozwiązania dopasowując się do potrzeb klienta.

Sprzątanie hal i magazynów wielkopowierzchniowych może odbywać się podczas przestoju jak również w trakcie trwania produkcji.

Stawiamy na jakość i satysfakcję naszych klientów, tym samym dokonujemy wyceny indywidualnie.

Realizacje usług związanych z myciem, czyszczeniem hal, magazynów, zakładów przemysłowych odbywają się w takich miastach jak Piotrków Tryb, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Sieradz, Wieluń, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Kielce, Radom, Rzeszów, Chorzów, Kraków, Poznań, Włocławek, Toruń, Grudziądz, Warszawa, Białystok, Zielona Góra, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Grudziądz, Białystok, Lublin, Wrocław.

Wg. klasyfikacji PKD : – 81.22 Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych,

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

ZAKAZ KOPIOWANIA / POWIELANIA TREŚCI STRONY – PRAWO AUTORSKIE. ZDJĘCIA STANOWIĄ WŁASNOŚĆ PRIORITY SERVICES.

Wykonane usługi

Privacy Preference Center