Ozonowanie Przemysłowe Hal / Magazynów / Obiektów

OZONOWANIE PRZEMYSŁOWE

Co daje proces ozonowania? 

Zastosowanie ozonu do oczyszczania i dezynfekcji to bezpieczeństwo i wysoka skuteczność. Ozon to doskonały środek biobójczy – przemysłowy generator ozonu pozwalają na usunięcie z powietrza bakterii, wirusów i grzybów. Stosowany ozon dezynfekuje wszystkie przedmioty, które mają z nim styczność, a więc m.in.  wszelkie urządzenia, akcesoria, ściany itd. Ozon gwarantuje 100% skuteczności bakteriologicznej, w związku z tym, jest powszechnie używanym i najpopularniejszym środkiem dezynfekującym w przemyśle, który nie ma wpływu na stan zdrowia osób, które będą miały kontakt z odkażonymi przedmiotami po dezynfekcji pomieszczeń. Podczas ozonowania generuje się jedynie jeden produkt resztkowy, jakim jest tlen. Daje to możliwość całkowicie bezpiecznych zastosowań ozonu jako zamiennika środków chemicznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Ozonowanie stało się w ostatnim czasie powszechnym zabiegiem. Generatory ozonu (ozonatory) wykorzystywane są zarówno do oczyszczania na mniejszą skalę (ozonowanie owoców, warzyw, innych produktów i żywności w przemyśle spożywczym, dezynfekcja i usuwanie nieprzyjemnych zapachów w samochodach, ozonowanie klimatyzacji, ozonowanie mieszkań i pomieszczeń domowych, biurowych, a nawet ozonowanie wody pitnej), jak i mają zastosowanie w większych przedsięwzięciach jak użycie ozonu w celu dezynfekcji wielkogabarytowych obiektów.

Ozonowanie pomieszczeń przemysłowych 

Naszą specjalnością jest ozonowanie na potrzeby szeroko pojętego przemysłu. Procesem ozonowania zajmujemy się od lat, co pozwoliło nam zdobyć niezbędne doświadczenie i wiedzę, potrzebne do skutecznej dezynfekcji. Realizując zlecenia, korzystamy z najwyższej jakości, najnowocześniejszych na rynku ozonatorów. Każdy generator ozonu pozwala na bezproblemowe działanie przy najbardziej wymagających zadaniach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i wydajnych generatorów ozonu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią dezynfekcję przemysłową w takich obiektach i pomieszczeniach każdej branży jak:

  •  hale przemysłowe
  •  magazyny
  •  pomieszczenia z przeznaczeniem dla przemysłu spożywczego (mięsny, rybny, owocowo-warzywny)
  •  budynki rolnicze
  • biura i pomieszczenia administracyjne

 

Czas ozonowania uzależniony jest od gabarytów danego obiektu.

Używamy ozonu także do eliminacji skażeń bakteriologicznych. Oferujemy konkurencyjne ceny!