Czyszczenie Elewacji i Fasad

Czyszczenie elewacji i fasad wykonujemy z wykorzystaniem myjki ciśnieniowej gorąco-wodnej Karcher oraz detergentu jak również za pomocą Systemu Ionic mycia wodą zdemineralizowaną.

Kompleksowo i profesjonalnie wyczyścimy ściany i pozbędziemy się zabrudzeń z każdego budynku – domów jednorodzinnych, czy wieżowców. Używamy wysokiej jakości sprzętu i środków. Nasza firma to wyspecjalizowany sztab pracowników posiadający wszelkie uprawnienia do pracy na wysokościach.

Wybór metody mycia elewacji uzależniony jest od rodzaju jej powierzchni, stopnia oraz rodzaju zabrudzenia. Od tych czynników będzie również zależeć koszt usługi.

Czyścimy elewację z zanieczyszczeń atmosferycznych, nalotów, wykwitów wapiennych, solnych, mchów, kamienia.

Po oczyszczeniu proponujemy wykonanie impregnacji specjalistycznymi środkami chemicznymi  w celu zabezpieczenia przed ponownym zabrudzeniem.

Większość prac związanych z czyszczeniem elewacji wykonaliśmy w miastach takich jak: Piotrków Tryb, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Radomsko, Częstochowa, Katowice , Kielce, Skierniewice , Sieradz, Warszawa.

Według klasyfikacji PKD : czyszczenia zewnętrznych ścian budynków za pomocą pary wodnej, piaskowania i podobnych metod, sklasyfikowanego w 43.99.Z.

USŁUGI REALIZUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

ZAKAZ KOPIOWANIA / POWIELANIA TREŚCI STRONY – PRAWO AUTORSKIE. ZDJĘCIA STANOWIĄ WŁASNOŚĆ PRIORITY SERVICES

Wykonane usługi